...

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Każda próba walki o wymarzoną sylwetkę kończy się fiaskiem? Pora to zmienić! Gwarantujemy, że z nami już nigdy nie wrócisz do punktu startowego. Motywujemy, doradzamy i wspólnie cieszymy się z efektów Twojej przemiany. Wejdź do kobiecego świata Studio Figura, gdzie z przyjemnością zrealizujesz swoją metamorfozę.

Dietetyka

Jedz zdrowo i tak, jak lubisz

Diety Studio Figura to unikalny plan żywienia dostosowany do Twojego trybu życia oraz indywidualnych potrzeb. Pokochasz je nie tylko ze względu na smak, ale i prozdrowotne właściwości, dzięki którym zrzucanie zbędnych kilogramów jest jeszcze prostsze.

Dietetyka

Trener Personalny

Trener Personalny

Z nami osiągniesz każdy swój cel

Zapewnimy Ci codzienną dawkę motywacji, dzięki której pewnym krokiem przejdziesz przez wszystkie etapy swojej metamorfozy. Nad Twoją przemianą będzie czuwać grono ekspertów, którzy razem z Tobą zawalczą o każdy nadprogramowy centymetr.

Nieinwazyjne zabiegi

Poznaj kosmetologię estetyczną Studio Figura

Poprawa wyglądu twarzy oraz całego ciała bez użycia skalpela i innych inwazyjnych metod. Zabiegi kosmetologii to szeroki zakres działań: od poprawy wyglądu, konturu i jakości skóry, aż po redukcję zmarszczek i innych niedoskonałości.

Nieinwazyjne zabiegi

Nasz zespół

Eliza i Waldek

ONA: Miłośniczka zdrowego żywienia oraz harmonijnego stylu życia. Uważa, że komfort psychiczny to klucz do sukcesu. Kobiece problemy nie są jej obce i każdego dnia pomaga płci pięknej osiągać założone cele i dążyć do wymarzonej sylwetki. ON: Sport to jego drugie imię. Finalista zawodów sportów sylwetkowych. Uważa, że determinacja i systematyczność to złoty środek w walce z nadwagą. Optymista życiowy, który służy pomocą i dobrym słowem. Motto życiowe: „Nie ważne, że idziesz powoli, ważne, że idziesz do przodu”.

Daria

Poznajcie Darię, dziewczynę z mnóstwem pozytywnej energii, stworzoną do pracy z ludźmi. Lubi stawiać sobie wyzwania i dąży do ich zrealizowania. Licencjonowana pielęgniarka i licencjonowany kosmetolog ze specjalizacją modelowania sylwetki oraz podologii.

Ewa

Ewa to realistka, twardo stąpająca po ziemi. Największą radość daje jej pomaganie i prowadzenie klientek w dochodzeniu do upragnionej sylwetki. U niej każdy może liczyć na szczególną opiekę i traktowanie. Technik masażysta oraz technik usług kosmetycznych, w zawodzie spełnia się już od ponad 7 lat.

Kasia

Perfekcjonistka i optymistka w każdym calu – Kasia! Jest studentką 2 roku kosmetologii. W zawodzie kosmetologa ceni sobie pracę z kobiecym ciałem. Swoim uśmiechem i dobrym słowem zaraża każdego dnia. Jej motto życiowe brzmi: „Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość

Agata

Dla Agaty nie ma rzeczy niemożliwych. Magister kosmetologii z zamiłowania i pasji. Specjalizuje się w zabiegach modelowania sylwetki oraz pielęgnacji twarzy. Jej dewiza to: „Nigdy nie jest za późno – za późno by zmienić swoje życie, za późno by być szczęśliwym”.

Kosmetyki i suplementy
Diety Studio Figura

Ułożymy dla Ciebie najlepszy plan żywieniowy, który poza świetnym smakiem, uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby i stan zdrowia, przez co droga do wymarzonej sylwetki jest łatwiejsza niż kiedykolwiek.